Odwiedzin: 13010 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Bodzio (piesek)


Porzucone psiaki (suczka)


Berta (suczka)


stat4u

O nas
 

Pani Ala Orzechowska od zawsze była miłośniczką psów. Chcąc zapewnić im dobre życie przeprowadziła sie na wieś licząc na spokojne życie dla siebie i psiaków. Z dala od zgiełku miasta, wśród lasów i łąk.
Widząc tyle zaniedbanych i porzuconych psów zapragnęła im pomagać. Któż przejdzie obojętnie obok potrzebującej istoty? Porzuconego, zabiedzonego i skrzywdzonego psiaka?
Okoliczni mieszkańcy szybko zorientowali się, że p. Ala ma wielkie serce i zaczęli podrzucać jej psy. Stadko zaczęło się rozrastać.  W chwili obecnej psów jest ok 60. Na pomoc wójta gminy nie ma co liczyć, on od wszystkiego umywa ręce. Los psów jest mu obojętny.
Pani Ala oprócz tego, że sama zajmuje sie całą gromadą psiaków opiekuje się także swoją wiekową już i schorowaną mamą. Jest w ciężkiej sytuacji, brakuje czasu nawet na sen. Brakuje rąk do pomocy.
Psy mieszkają w dobrych warunkach. Mają wybiegi, żaden nie mieszka w kojcu ani na łańcuchu. Suczki są sterylizowane, psy kastrowane. Mają zapewnioną opiekę, także weterynaryjną. Mają też opiekę i dobre serce. Ale wszystkie razem i każdy z osobna zasługuje na życie u boku swojego pana. Każdy z nich ma prawo do miłości.
Mimo przeciwności losu p Ala walczy o życie tych psiaków i stara się zapewnić im byt.
Ta wspaniała kobieta poświęca swój czas, energię i zdrowie dla bezbronnych stworzeń. Robi to ze swoich własnych pieniędzy. Nikt nie wspiera nas w sterylizacjach, zakupach karmy. Nie ma stałej pomocy za wyjątkiem jednorazowych darów.


Jeśli ktos chciałby wydrukować plakat/ulotkę prosimy o informację mailem, prześlemy ją w formie pdf.
 Przytulisko Dla Bezdomnych Zwierząt Ali Orzechowskiej w Augustowie - O nas